Üretim Aşaması

Sitemizde satışını yaptığımız karakovan balı yaklaşık olarak 3000 rakımlı yüksek dağlarda bol ve zengin bitki florasına sahip Pervari ilçemizin yaylalarına kurulan kovanlarda üretimi yapılmaktadır. Tarafımızca üretimi yapılan karakovan balıhiçbir etkiye maruz kalmamaktadır. Pervari karakovan balı şeker hastası insanların bile rahatlıkla, güven içerisinde tüketebilecek kadar doğal ve organik bir şekilde üretilir. Tüketici ve üretici arasında hiçbir aracı yoktur. Satın aldığınız ve beğenmediğiniz pervari balını geri iade edebilirsiniz.

Siirt Pervari Karakovan Balı
 tamamı doğal ve organik yöntemler ile hazırlanan eşsiz şifa kaynağıdır. Pervari bal Türkiye'de üretimi yapılan diğer ballar ile kıyaslandığında en kaliteli ballar arasında gösterilmektedir.


Son yapılan araştırmalar neticesinde Pervari karakovan balının faydaları Siirt pervari karakovan balı günümüzde hak ettiği değeri yeni yeni kazanmaya başlamıştır. Sitemizde üretimi ve satışını yaptığımız pervari balı; yüksek dağlara ve zengin bitki örtüsüne sahip olan yaylarımızda üretimi yapılmaktadır.

Pervari karakovan balı faydaları ve insan sağlığı açısından önemi herkes tarafından bilinmektedir. Sizlerde kendinizi ve sevdiklerinizi hastalıklardan korumak için doğanın bize sunduğu bu güzelliklerden ve mucizelerden mahrum bırakmayınız.