S.S.S

Nasıl Sipariş verebilirim ?

 


1. kategori seçiniz


 

2. Kampanya seçiniz

 


 

 

 

3. Ürün Seçiniz


 

 

 

 

4. Ürün detay sayfasında kg ve adet seçtikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklaynız

 


 


 

5. Giriş yapınız.


 

 

 

 

6. Sepetinize eklemek istediğiniz başka bir ürün yoksa “HEMEN AL” butonuna tıklayarak ödeme ekranına geçebilirsiniz.Bu ekranda kasa önü fırsatlarından da yararlanabilirsiniz

 

 

 


Siparişim ne zaman teslim edilecektir?


Siparişinizin size teslim edileceği tarihi ‘Hesabım’ bölümünden ‘ Siparişlerim ’ segmesinden takip edebilirsiniz.

Siparişiniz size söz verdiğimiz tarihte teslim edilemezse ödediğiniz kargo bedeli hediye çeki olarak hesabınıza tanımlanacaktır.

 

 

 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderiliyor?


Sehribal, kargo gönderimlerinde Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Siparişilerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

 

Sipariş adresimde bana ulaşılamazsa başkasına teslimat yapılabilir mi?


Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahısa teslim edilir. Kargo şubesinden mal/ürün teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda bir yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 

 

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?


Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

 

 

Yurt dışına teslimat yapıyor musunuz?


Sadece Türkiye sınırları içerisindee belirtilen adreslere teslimat yapılmaktadır.

 

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? İade bedelim ne zaman kredi kartıma geri ödenir?


Siparişinizi sitemizin iletişim bölümünden bize mesaj göndererek iptal edebilirsiniz. İadeniz aynı gün içerisinde kredi kartınıza yapılır.

 

 

Siparişim hasar görmüş / kırık geldi. Ne yapmalıyım?


Satışa sunduğumuz tüm ürünler, tedarikçi firmadan alınırken ve kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer.  Dolayısıyla, ürünlerimizin hasarlı gönderimi önlenmiş olur. Hassas olan ürünlerde, taşıma sırasında oluşabilecek problemler nedeniyle hasar oluşabilir.

Böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;
 
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın.
 
 
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
 
Hasar Tespit Tutanağı’yla birlikte hasarlı ürünü sehribal.com’a gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

 

Sipariş verdiğim ürün kusurlu olarak elime ulaştı. Ne yapmam gerekiyor?


Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz takdirde gerekli kontroller yapılacak ve stoklarda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise siparişiniz iade edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Aldığım ürün hangi saatler arasında teslim edilecek?


Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından resmi tatiller hariç iş günlerinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilmektedir.

Siparişimin adres değişikliğini nasıl yapabilirim?


Siparişinizin durumunu kontrol etmek için ana sayfada yer alan “Hesabım” (üyelik ad soyadınız) sekmesine tıklayarak, ‘’Siparişlerim’’ bölümünden siparişinizi kontrol ediniz. Sipariş numaranız ile birlikte ilgili yeni adresinizi iletmek için  iletişim bölümünden e-posta gönderebilirsiniz. “Kargoya teslim edildi” durumundaki siparişiniz için ise adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılmaktadır. Güncel adres bilginiz kargo firmasına ileterek adres değişikliği yapılacaktır.

Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?


Resmi tatil günlerinde kargo firmamız teslimat yapmamaktadır.

Ürün fiyatlarına KDV dahil midir?


Her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.